english10 06 2023
O NAS KONTAKT SUPPORT PRACA NPS INTERNATIONAL HOME
naprawa notebooków
naprawa notebooków

SERWIS - Naprawa notebooków
Firma NPS specjalizuje się w naprawach notebooków. Naszą opieką objęte są notebooki wszystkich znanych i renomowanych firm. Jeżeli zauważą Państwo jakąś usterkę nasz serwis szybko, sprawnie oraz profesjonalnie zajmie się eliminacją wszystkich problemów. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wszystkich produktów. Wystarczy przesłać notebook na nasz adres z krótkim opisem usterki lub zgłosić zamiar przesłania za pomocą email lub telefonicznie a nasz konsultant bezzwłocznie poinformuje Państwa jak najlepiej zabezpieczyć i przesłać uszkodzony notebook.

W przeciągu dwóch do trzech dni nasz serwisant poinformuje Państwa co jest uszkodzone i jaki jest przewidywalny koszt naprawy. Do Państwa należy decyzja, czy notebook zostanie w naszym serwisie naprawiony. Nasz serwis wykonuje precyzyjne naprawy dzięki czemu koszt naprawy 90% notebooków jest opłacalny. Poprzez Panel klienta możecie Państwo 24 godziny na dobę śledzić przebieg naprawy. Dla firm objętych naszą opieką serwisową, wszystkie urządzenia są osobiście odbierane przez naszego konsultanta na terenie całej Polski i po wykonanej naprawie osobiście oddawane.

Wśród konkurencji Firma NPS wyróżnia się tym, iż naprawa notebooka odbywa się przy użyciu wyłącznie nowych części zamiennych do każdego modelu i marki notebooka oraz udzielamy gwarancji na serwis jak i na wszystkie zakupione u nas produkty. Daje to Firmie NPS możliwość naprawy notebooka już w kilka godzin od zlecenia. Ponadto pracujemy nad zwiększeniem osiągalności naszej Firmy dla Państwa i staramy się umożliwić Państwu dostęp do NPS Notebook Professional Service w każdym mieście w kraju.

Więcej informacji chętnie udzielą Państwu nasi konsultanci:

Kontakt →
Formularze zgłoszeniowe →


Sprzedaż i zamówienia:+48(014) 6283555
Serwis: +48(014) 6283556
Fax: (014) 6283557


Serwis →

Naprawa notebooków
Naprawa Matryc TFT
Odtwarzanie danych
Wymiana ogniw
Naprawa komputerów
Naprawa monitorów LCD
Naprawa Kamer i Aparatów cyfrowych
Naprawa sprzętu Hightech
Driver - Download

Części →

Baterie
Płyty główne
CD-DVD-Combo
Zasilacze
Zasilacze-auto
Przetwornice
Matryce
Świetlówki
Invertery
Klawiatury
Kable - Matryce
Kable-przetwornicy
Procesory
Wiatraczki
Dyski HDD
Stacje
Pamięci RAM
Modemy
Bioschips
Obudowy
Zawiasy
Taśmy FCC
Gericom
Sony
Medion
Samsung
Clevo


DOWNLOAD| PARTNERZY| FORMULARZ| POMOC| HANDLOWCY|
pasek

Copyright 2023 NPS